Pytania dot. sklepu Spożywka.pl

Aby trafić do naszego sklepu można wpisać zarówno adres z polskim znakiem diaktrycznym ż lub bez niego. W adresie mailowym jednak stosowany jest wyłącznie adres w domenie bez polskiego znaku.

Sklep Spozywka.pl z założenia oferuje tylko produkty wegetariańskie lub wegańskie. Ponieważ jednak jest ich dużo, a producenci nie zawsze dostarczają pełne informacje. prosimy o sygnał jeśli traficie na coś innego.

Niestety na chwilę obecną dostawy produktów dostępnych w naszym sklepie, realizowane są tylko na terenie Polski.

Nie udostępniamy  opcji odbioru osobistego.. Dostawy są wyłącznie w formie  bezpośredniej na adres wskazany przez Was, w tym do paczkomatu.

Informacje o kosztach przesyłek dostępne są w zakładce Dostawa.

Można liczyć na bezpłatną dostawę przy zakupach od 200 zł brutto, Dodatkowo oferujemy też darmowe zdjęcia. Szczegóły w zakładce Bonusy.

Tak. Zgodnie z prawem i z naszym regulaminem, możliwy jest zwrot nienaruszonych opakowań w terminie do 14 dni. Koszt zwrotu pokrywa Kupujący. Adres do zwrotów dostępny jest na podstronie Kontakt.Zwrot należności nastąpi po otrzymaniu i sprawdzeniu zawartości odsyłanych produktów. W przypadku powstałych wątpliwości, kontaktujemy się najpierw z Nabywcą i ustalamy szczegóły.

X
Add to cart